APARAT_EKG - APARATY_EKG - ELEKTROKARDIOGRAF - APARAT_EKG TANIO

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Aparatura Medyczna oferowany przez firmę Euro-Medical


Aparatura Medyczna
 
Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru.


 

Mamy siedzibę w Milówce, który jest bardzo blisko Aglomeracji Śląskiej z łatwym dostępem do autostrad i dworców kolejowych. Ta doskonała lokalizacja w Wielkiej Brytanii zapewnia nam sprawne przesyłanie towarów. Mamy niewielki zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę posprzedażną i upewnienie się, że otrzymasz towar medyczny na czas.

 
 

Sprzęt Medyczny

 
Zamawianie
Możesz zamówić produkty z naszej strony internetowej, zamawiając on-line lub dzwoniąc pod numer 0800 804 6447.
Nie możemy przyjąć żadnych zamówień na spersonalizowane produkty przez telefon. Wszystkie zamówienia na przedmioty wymagające grawerowania laserowego muszą być umieszczone w Internecie przy użyciu wygrawerowanego pola tekstowego dla poszczególnych przedmiotów.
Wszystkie zamówienia złożone przed 16:30 od poniedziałku do piątku będą przetwarzane tego samego dnia i wysłane przez kuriera Royal Mail lub Interlink. W przypadku zamówień złożonych za pośrednictwem śledzenia strony internetowej dane zostaną automatycznie wysłane po wysłaniu na adres e-mail podany w zamówieniu. Zamówienia nie są przetwarzane przez weekend.
Usługa transportu ekonomicznego są nieśledzone i jako takie nie będziemy w stanie dostarczyć informacji o śledzeniu.
Śledzenie zamówień międzynarodowych jest dostępne na życzenie. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji o śledzeniu zamówienia złożonego poza Wielką Brytanią.
Jeśli zamówienie przekracza nasze maksymalne parametry dla przesyłki Royal Mail (pojedyncza paczka do 5 kg lub większa niż 600 mm x 400 mm x 400 mm), zastrzegamy sobie prawo do zmiany kuriera na odpowiednią usługę dla całej przesyłki, w tej sytuacji będziemy dołożyć wszelkich starań, aby poinformować Cię o zmianie wyznaczonego kuriera. W pewnych okolicznościach może być nadal konieczna zmiana żądanego kuriera na bardziej odpowiednią usługę dla zakupionego towaru, może to być spowodowane dużą ilością lub wartością zakupionych przedmiotów. W tej sytuacji Medisave dołoży wszelkich starań, aby poinformować Cię o zmianie i uzasadnieniu poprawki.

Mechanicznie wentylowanych pacjentów wymaga intubacji ssania okresowo w celu zapobiegania częściowe lub całkowite rurka dotchawicza (dotchawicznej) niedrożność płata załamania, niedodma i przyspieszony oddech [ 1 - 3 ]. Jednak ssanie jest związany ze znacznymi komplikacjami oraz hipoksemia, stabilności sercowo-naczyniowej oraz zmiany objętości krwi w mózgu [ 4 - 10 ], które są częściowo przypisywane odłączeniu układu oddechowego w otwartym ssania. Wykazano, że odsysanie zamknięte, wykonywane bez przerywania obwodu, łagodzi powikłania [ 3 , 5 , 11 - 13] iw konsekwencji jest powszechnie używany. Istnieją jednak obawy, że odsysanie zamknięte jest mniej skuteczne w usuwaniu wydzieliny niż odsysanie otwarte [ 14 - 19 ]. Obawy te zostały poparte badaniami in vitro, w których zamknięte ssanie odzyskało mniej materiału niż otwarte ssanie [ 20 ]. Dwa badania in vivo, porównujące odzyskiwanie wydzieliny z odsysaniem otwartym i zamkniętym u dorosłych pacjentów, wykazały mieszane wyniki [ 21 , 22 ], ale są one trudne do interpretacji ze względu na problemy metodologiczne [ 23 ]. Nie znaleziono żadnych badań dotyczących dzieci i niemowląt. Nie badano odsysania zamkniętego przy wentylacji oscylacyjnej o wysokiej częstotliwości (HFOV), chociaż zaleca się jego stosowanie [ 24 , 25].

Celem pracy było porównanie skuteczności odsysania otwartego i zamkniętego, przy użyciu sprzętu odpowiedniego dla pacjentów pediatrycznych, w odzyskiwaniu cienkich i gęstych wydzielin z drzewa tchawiczo-oskrzelowego w: (a) płucu prawidłowym, (b) płucu uszkodzonym podczas konwencjonalnego wentylacja, c) uszkodzone płuco podczas HFOV. Na podstawie wyników badań in vitro Lindgrena i wsp. [ 20 ] postawiliśmy hipotezę, że odsysanie zamknięte byłoby mniej skuteczne w usuwaniu wydzieliny we wszystkich sytuacjach.